Tegemist on tuntud ja hinnatud autoelamute tootja ADRIA toodetud matkaautoga, millel on jõuline diiselmootor ja 6-käiguline manuaal käigukast.  Registrimass 3500 kg ja juhtimiseks piisab B-kategooria juhiloast.  Autos on 6  iste- ja magamiskohta. Mahukasse garaaži mahub kõik vajalik. Rattahoidjasse saab võtta kaasa kaks täismõõdus jalgratast. Elektriline trepp ja välisvalgustus tagavad mugava sisse ja väljapääsu. 

Kuumal suvepäeval saab autos nautida jahedat konditsioneeritud õhku kuna nii elamu kui ka salongi osa on varustatud eraldi konditsioneeridega.  Autos on mugavad veluurkangast  istmed, mis on talvel mõnusalt soojad ja suvel parajalt jahedad.  Seljaga sõidusuunas istekohad on varustatud 2-punkti turvavööga, ülejäänud istmed omavad 3-punkti turvavööd. Laste turvatoole saab paigalda kõigile istekohtadele, olenevalt turvatooli eripäradest.

Sõiduki keskel asuva laua kaugust on võimalik reguleerida istmetest lähemale või kaugemale.  Autos on nutiteler , koos internetiühendusega. Televiisorit saab suunata nii ette kui tahapoole. 

Autos on 6 magamiskohta –tagaosas on 140cm  lai voodi 2 inimesele,  alkovis 160cm lai voodi kahele inimesele ning toolidest ja lauast moodustub veel üks voodi kahele inimesele. Kogu põrandat katab pehme vaipkate, mis tagab mõnusa ja sooja olemise kogu reisi jooksul. Vaipkatte puhastamiseks on autos kaasas akutolmuimeja.

Köögiosas on 3 auguga gaasipliit ja selle kohal köögikubu, kraanikauss, külmik ning palju mahukaid sahtleid ja kappe.  Matkaauto külmik  on väga mahukas, sh ka sügavkülmik. Mõlemad osad toimivad  kolmel toitel. Mugavaim ning säästlikuim nendest gaasiga, püsiva elektriühenduse korral võimalik kasutada ka 220V toidet.  12V toidet on soovitatav kasutada ainult sõidu ajal ning olukorras, kus mingil põhjusel on gaas otsa saanud, kuid külmikut on vaja kindlasti töös hoida.  Külmiku menüüst saab valida ka automaatse funktsiooni ning elamu otsustab ise millega parajasti külmiku tööd toita, seega ise ei pea selle pärast muretsema. Köök on varustatud kõige vajalikuga nagu potid, pannid, taldrikud, kausid, kruusid ja klaasid ning loomulikult söögiriistad. 

Olemas on  eraldi riidekapp, mis on varustatud riidepuudega ning seest valgustatud. Masina tagaosa voodi kohal on kappe, kus on mugav hoida nii riideid kui ka patju, tekke ja voodilinu.  Laua kohal on piisav hulk kappe, et hoiustada laste mänguasju ja teisi reisitarvikuid. 

Matkaautol on kaks akut, üks sõiduki sõidufunktsioonideks ja teine elamuosale. Seega ei tasu karta, et pikalt elamuosas elektrit tarbides sõiduk hommikul tühja aku tõttu ei käivitu. Akude laadimine toimub sõidu ajal või olles ühendatud välisvooluvõrku. Igapäevaselt autoga sõites ei ole vajalik leida vooluvõrku ega olla pidevalt kaabliga ühenduses.  

Kütteks ja sooja vee tootmiseks kasutab matkaauto gaasi või 220v elektriühendust. Antud matkaauto on toodetud spetsiaalselt Põhjamaa kliimasse. See tähendab, et seinad, põrand ja luugid on soojemad kui tavalisel matkaautol. Lisaks on sooja kanalid ümber tagumise ja ka õmber voodi, et seintelt tulevat jahedust eemal hoida. Ruumi temperatuuri saab mugavalt reguleerida elamuosas asuvast juhtpaneelist, samuti valida sobilik vee temperatuur.  Autol on alati kaasas 2 gaasiballooni üks balloon on kasutuses ja teine varuks. Kui kavas on pikem reis, siis balloone on võimalik vahetada kõigis hästivarustatud tanklates.

Autol on 140-liitrine tarbevee paak, kust tuleb vesi nii nõudepesuks, tualeti kui duši kasutamiseks. Kasutatud vesi koguneb reovee paaki, mida võib tühjendada kanalisatsiooni või selleks ettenähtud kohta kämpingutes.  Puhta vee, reovee taset ja akude mahtuvust saab jälgida juhtpaneelist. Veepaaki on võimalik täita puhta veega aiavoolikust, tanklast ning ka igast kämpingust. 

Auto tagaosas asub mahukas graaž, kus saab hoida jalgrattaid, välimööblit, grilli või muud vajaminevat. Garaažis asub gaasigrill ning grilli gaasi väljavõte, et suvel mõnusaid õhtuid murevabalt grillides nautida. Garaažist leiab veel matkatoolid ning laua, markiisivända, masina loodimise kiilud, tõkiskingad, markiisivaiba ja muud vajalikud tarbed. 

Suur 4×2,5m markiis pakub suvel päikese eest varju ning samuti on abiks väikese vihmasabina korral. Tuulega ei ole soovitatav markiisi kasutada ja kindlasti ei ole lubatud markiisi ööseks välja kerituna jätta. Markiisivaiba leiab garaažist ja see on parajalt suur, et katta kogu markiisialune ning ka ukseesine, kus mugavalt jalanõusid hoida. 

Olete oodatud sellest kõigest osa saama!

Broneeri kohe!